Na této stránce najdete reference a zkušenosti našich firemních a korporátních zákazníků s našimi službami.

Jazyková škola LITE, Ing. Hana Šrámková

Přidal:

Spolupráce: od roku 1999 do současnosti

Ing. Hana Šrámková marketing director 777 116 545, h.sramkova@lite.cz

Se společností Ksena spolupracujeme již mnoho let, a to od roku 2003. V roce 2005 jsme se rozhodly šetřit a poohlédnout po nějaké jiné firmě, kde bychom úklid pořídili za menši peníze. Během následujících dvou let jsme usilovně hledaly vyhovující úklidovou firmu, která by odváděla kvalitní práce za rozumní peníze. Vystřídaly jsme 5 větších i menších úklidových firem. Z toho jedna z nich nás vykradla, další způsobila vytopení 2 ...

Continue Reading →
0

Michaela Kolková, WELEDA, spol. s r.o.

Přidal:

Společnost vyrábí 100% přírodní kosmetiku v té nejvyšší kvalitě, o čemž svědčí i certifikát NATRUE. Weleda má své kořeny ve Švýcarsku, nicméně dlouhou tradici si buduje i na českém a slovenském trhu, kde působí již 90 let. Na rozdíl od konvenční kosmetiky přináší zdravou alternativu, která je člověku přirozená. Díky obsahu pouze přírodních látek nezatěžuje zbytečně organismus chemickými přípravky. Nabízí komplexní péči zahrnující pleťovou i tělovou kosmetiku, parfémy, sirupy a další přírodní přípravky.

V jakých prostorách pro vás firma Ksena zajišťuje úklid?

Firma Ksena ...

Continue Reading →
0

Tomáš Chlubna, Cresco Titan, s.r.o.

Přidal:

Firma Cresco Titan je zubní laboratoř, která spolupracuje se zubními lékaři po Praze a okolí. Pro ně zhotovuje fixní a snímatelnou protetiku na základě otisku.

V jakých prostorách pro vás firma Ksena zajišťuje úklid?

Úklid je zajišťován Ksenou v naší zubní laboratoři.

Jak hodnotíte služby firmy? Co byste případně vyzdvihli?

Spolupráce s touto firmou je naprosto spolehlivá, dobře se s ní komunikuje. Jako velké plus vidím i to, že firma nemění lidi na úklid. Již několik let máme stejnou paní, která dbá na pořádek a čistotu u nás ...

Continue Reading →
0

Lucie Frýdlová, ARYKA IN-WEST a.s.

Přidal:

ARYKA IN-WEST je výhradně českou společností působící na trhu již 15 let. Firma se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oboru elektro, slaboproudu, bezpečnostních a požárních systémů, počítačových sítí, prostředků fyzické ochrany atd. včetně konzultací, projektování, instalací, dodávek a servisu, vše podle požadavků klienta. Dále se naše společnost zabývá investiční činností v realitách a prodejem pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů.

V jakých prostorách pro vás firma Ksena zajišťuje úklid?

Ksena nám zajišťuje komplexní úklid kancelářských prostor naší společnosti.

Jak hodnotíte služby firmy? Co byste případně ...
Continue Reading →
0

Marek Jirásek, TNS AISA s.r.o.

Přidal:

TNS AISA je tu proto, aby svým klientům poskytovala informace, na základě kterých mohou rozvíjet svůj byznys a vítězit nad svými konkurenty v různých odvětvích a konkrétních kategoriích. Na trhu je více než dvacet let a po celou tuto dobu patřila k nejúspěšnějším v České republice. TNS AISA je součástí nadnárodní skupiny Kantar, díky které má přístup ke špičkovým značkovým řešením a know-how v oblasti výzkumu trhu.

V jakých prostorách pro vás firma Ksena zajišťuje úklid?

V kancelářských prostorách a CALL centru v administrativní ...

Continue Reading →
0

Ing. Růžena Horová

Přidal:

majitelka několika rodinných domů, začala spolupráci s firmou KSENA malou opravou plotu. Po nějaké době se zákaznice obrátila na společnost s požadavkem na odstranění staré chátrající stavby, kterou už nebylo možné zrekonstruovat. Do třetice paní Horová zažádala o provedení rekonstrukce většího domu. Zde bylo nutné opravit střechu,zdi, podlahy, terasy a fasádu. Částečně také zhotovit nové rozvody kanalizace, vody a elektřiny. V rámci rekonstrukce byla položena i nová zámková dlažba a vystavěn nový zděný plot. Rekonstrukce trvala deset měsíců. Paní Růžena Horová nám ...

Continue Reading →
0

Hana Svobodová

Přidal:

Soukromá osoba. Oba s manželem jsme značně pracovně vytížení. Proto již téměř 13 let využíváme pravidelných běžných týdenních, ale i takzvaných velkých úklidů. Se společností KSENA spolupracujeme přes čtyři roky.

Continue Reading →
0

BigWall

Přidal:

provozovatelé lezecké stěny v pražských Vysočanech. Prostory BigWallu, největšího sportoviště tohoto druhu v Česku, ve srovnání s jinými sportovišti vyžadují náročnější úklid. Kromě běžného úklidu je třeba uklízet prostory haly s lezeckými stěnami, kde všichni lezci intenzivně používají magnézium.

Continue Reading →
0

Ing. Ivana Koutníková

Přidal:

Reference: S firmou Ksena je bezproblémová komunikace, skvěle pracovníky, po úklidu vždy cítím čerstvý vzduch  a vidím leskle prostory. Mnoho let spolupracujeme s touto firmou, jmenovitě s manažerem kvality Chalilová Natalie a úklidovou pracovnici Lenkou Majstruk. S oběma pracovnici jsme velmi spokojení. Jsou mile, vstřícné, ochotné.

 

Continue Reading →
0

Block a.s.

Přidal:

Kontakt: www.block.cz, rusz@block.cz

Reference: S provedeným úklidem za vedením paní Chalilove, jeji operativnosti jsme byly velmi spokojení. Na další akce Vás opět poptáme. Firma KSENA je nejlepší úklidová firma, kterou jsem znal za svůj život.

Continue Reading →
0
Stránka 1 z4 1234