[auto_thumb width=“246″ height=“186″ link=““ lightbox=“true“ align=“left“ title=““ O nás=““ iframe=“false“ frame=“true“ crop=“true“] http://www.test-uklid-ksena.cz/wp-content/uploads/uklidove_prace_ksena_1.png [/auto_thumb]

Úklidové práce a služby firmy KSENA s.r.o.

Úklidová firma KSENA s.r.o. vznikla v roce 2000 s myšlenkou na poskytování kvalitních úklidových prací a služeb. Cílem společnosti od počátku je vytvoření čistého a příjemného prostředí u zákazníků, aby mohli dělat svou práci v čistém a příjmeném prostředí nebo měli více času na své záliby a rodinu.

 

Víte, že firma KSENA

  • dnes poskytuje služby cca 120 firmám a jednotlivcům v Praze a okolí
  • její profesionální pracovníci denně uklidí více než 23 000m2 ploch
  • ročně provede cca 2 000 jednorázových úklidových služeb

Důkazem spokojenosti zákazníků jsou opakované objednávky našich úklidových služeb. Mnozí zákazníci si také objednávají pravidelný úklid doma a ve firmě. O dobrém vztahu se zákazníky vypovídá to, že po vyzkoušení služeb jiných dodavatelů se vracejí zpět k naší společnosti.

Vysoký standart našich služeb potvrzují reference našich zákazníků.

Kontaktujte nás, vypracujeme vám nezávaznou nabídku úklidu!

Naším cílem je pomoci zákazníkům v tom, aby měli čisté prostory bez prachu a špíny, přitom nenarušovat chod jejich práce nebo chod domácnosti. Velmi potěšující byla odezva od jednoho zákazníka. Na otázku kvalifikačního manažera „Jak jste spokojení s úklidem?“ zákazník odpověděl „My o vašem úklidovém pracovníkovi skoro ani nevíme a máme vždy perfektně čisto!“.

Certifikáty o školení úklidu

[photo_gallery] [image thumb_width=“283″ thumb_height=“390″ lightbox=“true“ custom_link=“http://www.test-uklid-ksena.cz/wp-content/uploads/certifikat_1.jpg“ title=“Certifikát o školení 1″]http://www.test-uklid-ksena.cz/wp-content/uploads/certifikat_1.jpg [/image] [image thumb_width=“283″ thumb_height=“390″ lightbox=“true“ custom_link=“http://www.uklidove-prace-ksena/wp-content/uploads/certifikat_2.jpg“ title=“Certifikát o školení 2″]http://www.test-uklid-ksena.cz/wp-content/uploads/certifikat_2.jpg [/image] [/photo_gallery]