OUR STORY

ABOUT OUR COMPANY

We are a creative team, provide you a great Cleaning WordPress theme. A long time working in this field brings us enough experience to serve every customer, even the hardest one. That is the reason why we are acclaimed by all our valuable customers. “If you have passion and you are hardworking”, you can create a masterpiece, and we think we have that. We are trying everyday to bring our dear customers, dear partners the best thing you have ever had, believe us, your visitors will be immersed in a remarkable browsing experience.

We base on the latest and most modern technology to create and provide you a perfect  blog theme WordPress. Cleaning is also compatible with many utility tools which help you to use Cleaning WordPress theme easily. Some of them are: 

  • Full responsive & Retina Ready
  • Retina Compatible
  • A Range of Layout

GREAT EMPLOYEES

CLEAN HOMEPAGES

FASTEST SUPPORT

HAPPY CLIENTS

DIRECTOR

OUR TEAM

Oksana Bočkova

Poskytováním úklidových služeb naše společnost začínala a za dobu své existence si vybudovala v této oblasti dobré jméno. Čistota má pro mě klíčový význam. Obdivuji smysl tohoto slova, který je ve slovnících popisován mimo jiné jako „beze špíny a nežádoucích příměsí“, ale i jako „průhledný“ a „celistvý“. K tomu, aby bylo něco čisté a byl pořádek, tedy aby byla vytvořena jakási celistvost prostoru, budeme-li se držet […]

Natalia Chalilova

Pochází z Ukrajiny. S firmou KSENA spolupracuje od roku 2009, kdy začala pracovat jako uklízečka, a během několika měsíců se vypracovala na post manažera kvality dodávaných služeb. Během dalších tří let dosáhla ve firmě KSENA vyšší pozice – organizačního manažera, který řídí a organizuje provoz firmy spojený s dodáváním úklidových služeb. Je respektovaná a vážená celým týmem. Je jeho nedílnou součástí. Je tu vzájemná […]

Uljana Sončak

Práce ve Kseně je pro mne už tradice. Pracuji zde už deset let a mám k té práci i lidem jistý citový vztah. Úklid – to je čistota a svěžest. Zpříjemním tím život v prvé řadě zákazníkům, ale také sobě. Jakmile za sebou vidím dobrou práci – vše je čisté a nablýskané, mám z toho radost.

OUR CLIENTS

CLIENTS

OUR CLIENTS

WHAT THEY SAID